O instruktorach

Na naszej pływalni pracują trenerzy i instruktorzy pływania. Wszyscy są fachowcami w swojej dziedzinie i posiadają stosowne wykształcenie i uprawnienia do wykonywania zawodu.

Grupa instruktorów jest zatrudniana przez Pływalnie Miejską i pracuje trenując dzieci, młodzież i dorosłych w Koneckiej Szkole Pływania.

Pozostali instruktorzy na podstawie umowy z Pływalnią Miejską i w  oparciu o własną działalność gospodarczą prowadzą nauczanie indywidualne.
Są to:

  • Grzegorz Stępień;
  • Robert Bodasińsk;
  • Łukasz Żychliński;

Oprócz zajęć prowadzonych w sposób zorganizowany przez szkoły oraz UKS „Wodnik”, tylko wymienieni wyżej instruktorzy, mają prawo do prowadzenia zajęć na Pływalni Miejskiej w Końskich. Ktokolwiek inny podejmuje próby nauczania, czyni to nielegalnie z naruszeniem prawa.

Instruktorki Koneckiej Szkoły Pływania

Magdalena Gorostiza

mgr wychowania fizycznego, absolwentka AWF Biała Podlaska

Trener pływania z licencją Polskiego Związku Pływania. Medalistka Mistrzostw Polski Nauczycieli. Reprezentantka Polski na Pływackie Mistrzostwa Świata – Budapeszt 2017, w kategorii „MASTERS”.

Izabela Sitarz

Absolwentka AWF Katowice

Nauczyciel wychowania fizycznego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w szkole i na pływalni.

Nowi instruktorzy

W związku z olbrzymim zainteresowaniem naszymi treningami w Koneckiej Szkole Pływania, zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z kolejnymi trenerami. Od stycznia współpracuje z nami trener pływania Marek Jędrasik, a od m-ca marca do grona naszych fachowców dołączy trener Maciej Kiełbowski. Cieszymy się, że nasz team to najlepsi fachowcy, dla których pływanie jest pasją. Zapraszamy na treningi.

Marek Jędrasik

mgr wychowania fizycznego, absolwent AWF Biała Podlaska

Trener pływania II klasy. Wieloletni trener w klubie pływackim Wodnik, posiada licencję PZP. Jego podopieczni odnosili sukcesy na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Cechuje go profesjonalizm, cierpliwość, doświadczenie i wiele innych mocnych stron trenerskich i pedagogicznych. Specjalista gimnastyki korekcyjnej z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą w szkole.